6.6.22

Aurelie Chien Chow Chine, Przygody Gucia. Gucio uczy się dzielić


Aurelie Chien Chow Chine, Przygody Gucia. Gucio uczy się dzielić

Wydawnictwo Debit 

Okładka twarda 

Ilość stron 32 


Gucio to uroczy, mały jednorożec, jak wszyscy inni, a może prawie... Jego tęczowa grzywa zmienia kolor w zależności od emocji!


Kiedy uprawia sport, je przekąskę lub gra w grę planszową: Gucio nie jest zbyt otwarty na dzielenie się. Woli zachować wszystko dla siebie. Ale kiedy widzi swoich przyjaciół śmiejących się i bawiących razem, dzielących się i odkrywających nowe rzeczy, Gucio zdaje sobie sprawę, że dzielenie się ma bardzo dobre strony!
Przygody inspirowane reakcjami dzieci towarzyszące im na co dzień.

W każdej książeczce poszukiwanie rozwiązania opartego na uspokojeniu i życzliwości.


Seria książeczek napisanych i zilustrowanych przez Aurélie Chien Chow Chine wzbudzają zachwyt moich dzieci i jeśli nie znacie to polecam się zapoznać ;) 


Aurelie Chien Chow Chine to francuska artystka, która przez dziesięć lat pracowała jako animatorka seriali animowanych i filmów. Oprócz tego, że jest artystką, posiada tytuł magistra informacji i komunikacji ze szczególnym uwzględnieniem psychologii dziecięcej. Obecnie prowadzi warsztaty z relaksacji i zarządzania emocjami dla dzieci w szkołach i ośrodkach rekreacyjnych we Francji. Stworzyła tego małego Jednorożca Gucia, aby pomóc wyjaśnić dzieciom techniki uspokajania i oddychania.

.

.

.

Znacie Gucia ? :)

.

.

.

.

#gucio #wydawnictwodebit 

#czaszdzieckiem #czytamy #czytaniejestfajne  #readingmylovepoleca #bookoftheday #kidsbookswelove #dziecisawazne #kochamtoczytam #bookstagrampl #childrensbook #czytamdziecku 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)