8.6.22

Anita Głowińska, Kicia Kocia i Nunuś. Kto mieszka w zagrodzie ?
Anita Głowińska, Kicia Kocia i Nunuś. Kto mieszka w zagrodzie ? 

Media Rodzina

Okładka twarda 

Ilość stron 12 


Kicia Kocia i Nunuś to ulubieni bohaterowie Mateusza. Na ostatnich targach dołączyły do naszego zbioru nawet maskotki ;) 


Kicia Kocia i Nunuś wybierają die na wycieczkę na wieś. Wraz z ulubioną bohaterką i jej młodszym bratem dzieci poznają mnóstwo zwierząt i przedmiotów ukrytych pod 47 okienkami. 


Format jest całkiem spory jak na książkę z okienkami (ale w sumie to już chyba 5 książka z kolei Anity Glowińskiej w takiej właśnie formie ;)), więc także wielkość będzie odpowiednia dla najmłodszych i wygodna do otwierania, aż 47 okienek! Poza rozwojem słownictwa, powtarzaniem wyrazi dźwiękonaśladowczych wpłynie to korzystnie na pamięć dziecka.
Wspólnie z ulubionymi bohaterami możemy przenieść się w sielski klimat wsi. Mimo że ta książka nie zawiera zbyt wiele tekstu to zajmuje dzieciom czas i jest doskonałym pretekstem do tworzenia opowieści na temat wsi. Dzięki niej dziecko może się świetnie bawić, jak i wiele nauczyć :) jak zwykle strzał w dziesiątkę ;) 

.

.

.

Wasze dzieciaki lubią Kicię Kocię ? :)

.

.

.

.

#kiciakocia #nunuś #kiciakociainunuś #mediarodzina #czaszdzieckiem #czytamy #czytaniejestfajne  #readingmylovepoleca #bookoftheday #kidsbookswelove #dziecisawazne #kochamtoczytam #bookstagrampl #childrensbook #czytamdziecku #readingmylovepoleca 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)