24.6.22

Aga Nuckowski, Niuniuś i latoKolejna cześć przygód Niuniusia! Książka o letnich przygodach świnki, której darem jest przyciąganie niesamowicie zwyczajnych historii.


Niuniuś pierwszy raz jedzie nad prawdziwe morze. I to pociągiem - też prawdziwym! Na wakacjach są namiot, ognisko, pieczone jabłka, a nawet komary. Przychodzi też burza: trach! błysk! Ale przede wszystkim jest morze: wielkie, szumiące i takie mokre. Skoczmy razem z Niuniusiem w tę letnią przygodę. 


Kolejne spotkanie z Niuniusiem, który skradł nasz serce. Moje dzieci są zachwycone. To już kolejna część przygód nieodmiennie zaciekawionego światem prosiaczka. W tej części mamy, aż 5 historyjek, które są krótkie, zabawne, napisane przystępnym językiem i dotyczą codzienności. 


Przyjemna, przytulna, ciepła i wesoła lektura. Opowieści z morałem, z których każdy czytelnik coś wyniesie. Proste historyjki z życia wzięte o zwykłej codzienności, pełne niewymuszonego humoru, pozbawione przemocy i negatywnych emocji. Podoba mi się duży format, który jest bardzo wygodny oraz twarda okładka. 


Obrazki są śliczne, tekst zabawny i prosty, a co za tym idzie dostosowany do najmłodszego odbiorcy. Bo wraz z Niuniusiem czytelnik poznaje świat i cały czas uczy się czegoś nowego. Bystry Niuniuś to bardzo uroczy i mądry bohater ;)

.

.

Co myślicie ? :)

.

.

.

#niuniuś 

#czaszdzieckiem #czytamy #czytaniejestfajne  #readingmylovepoleca #bookoftheday #kidsbookswelove #dziecisawazne #kochamtoczytam #bookstagrampl #childrensbook #czytamdziecku 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)