5.6.22

David Melling, Miś Tuliś i bajki na dobranoc pod namiotem


David Melling, Miś Tuliś i bajki na dobranoc pod namiotem

Wydawnictwo Amber

Okładka twarda 


To zabawna przygoda na kempingu z kochanym Misiem Tulisiem, który należy do naszych ulubionych bohaterów. 


Miś Tuliś wyrusza na kemping ze swoimi przyjaciółmi: Królikiem, Borsukiem i Małą Owieczką. Rozbijają obóz, zbierają się wokół Bajkowego Kamienia, robią gorącą czekoladę i nadszedł czas na historię… 


ale historia małej owieczki jest trochę przerażająca i wkrótce wszyscy podskakują przy najmniejszym hałasie. Przyjaciół czekają niespodziewane, zabawne przygody.

Moja dzieci uwielbiają nową cześć przygód Misia Tulisia. Ich ulubionym kawałkiem było to, kiedy wszyscy byli w namiocie. Cudowna opowieść do wytłumaczenia m, że czasami wszyscy możemy się trochę przestraszyć. Moje maluchy nie mogą się doczekać naszych wypraw na kemping i myślę, że ta książka też się pojawi. 


Ilustracje są urocze (i zabawne) w całej opowieści. Na końcu tej książki jest też kilka interesujących wskazówek dotyczących kempingu ;)

.

.

.

.

.


Jak Wam się podoba to wydanie ? :)

.

.

.

.

.

#miśtuliś 

#czytamdziecku #mamaczyta #bookworm #kidsbookstagram #littlebookworm #dzieciństwo #kochanieprzezczytanie #całapolskaczytadzieciom #jestemmamą #mojewszystko #bookoftheday 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)