10.8.22

To właśnie szczęście // Wszystko będzie dobrze
To właśnie szczęście // Wszystko będzie dobrze 

JupiJo

Okładka twarda 


Jeże skradły nasze serce. Dwie urocze kartonówki trafiły do naszej biblioteczki :) 


To właśnie szczęście 

Głównym bohaterem jest pan Jeż - otwarty na świat i lubiący innych. Uwielbia rozmowy ze zwierzętami, dlatego w drodze z pracy do domu zadaje im wiele pytań. Jak patrzą na szczęście? Co im je daje?


Przepiękne rymy, śliczne  i kolorowe ilustracje, odpowiednie dla dzieci - a klapki naprawdę wiele wytrzymają. A treść opowiadania, moim zdaniem, jest przeznaczona nie tylko dla najmłodszych. Od czasu do czasu warto pomyśleć o tym, co może oznaczać prawdziwe  szczęście ;) 

.
Wszystko będzie dobrze 

Robi się chłodno i pan Jeż musi jak najszybciej znaleźć mieszkanie na zimę. Ale wszędzie, gdzie zagląda, zamieszkało już jakieś inne zwierzątko. Co za pech! Wiele się wydarzy, zanim mały czytelnik dowie się, czy pan Jeż w końcu znalazł schronienie.


To będzie idealna książka na jesień. Naprawdę na kolejnych stronach jest tak wiele do odkrycia pod każdą klapką. 


Bardzo słodko ilustrowane historie z ładnymi rymami i powtórzeniami. Świetne dla dzieci w wieku około 2 lat, ale to zależy od dziecka, szczególnie klapki do otwierania będą interesujące dla najmłodszych :)

.

.

.

.

Jak Wam się podoba ? :)

.

.

.

.

##mamaczyta #rodzina #booknerd #skarpetki #socks  #rodzicielstwo #macierzyństwo #rodzic #dziecko ##readingmylove #bookpassion #mamaczyta #bookworm #littlebookworm #kartonówka #jeż #zwierzątka #klapki #literaturadladzieci 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)