24.8.22

Książka z magnesami - Tomek i przyjaciele. Akcja ratunkowa // Masza i niedzwiedź z wizytą w lesie
Książka z magnesami - Tomek i przyjaciele. Akcja ratunkowa // Masza i niedzwiedź z wizytą w lesie 

HarperKids


Chciałabym Wam pokazać dwie bardzo interesujące propozycje od HarperKids. A mianowicie książkę z magnesami z ulubionymi bohaterami maluchów :) 


Tomek i przyjaciele 

Przyjaciele miejsca. Nowoczesne Centrum Ratunkowe na wyspie Sodor, gwarny port w Rybkowie i piękna nadmorska plaża zapraszają do zabawy!


Masza i Niedźwiedź

Na każdej stronie tej książki czekają znane z serialu Masza i Niedźwiedź miejsca. Przytulny i pełen bibelotów dom misia, uroczy pokój Maszy, polana zamieszkała przez wiecznie głodne Wilki i zielony las zapraszają do zabawy!

Do książek zostały dołączone magnesy, które można umieścić na dowolnej stronie, tworząc całkiem nowe ilustracje do bajki. Komponując scenki dziecko rozwija kreatywność, zmysł obserwacji, a przy okazji także zdolności manualne i oczywiście to doskonały punkt wyjścia do rozmów. 


Ogromnym ułatwieniem jest pudełko, do którego możemy schować magnesy. Dzięki zamykaniu na pewno nam się nie zgubią. Przechowywanie dzięki temu jest bardzo łatwe. Poza tym książka ta idealnie sprawdzi się w podróży. Zarówno książka jak I magnesy są  wytrzymałe, wykonane z grubego kartonu z bezpiecznymi, zaokrąglonymi rogami. Jeśli Wasze dzieciaczki są również fanami tych uroczych postaci to serdecznie polecam Wam tę propozycję :) 

.

.

.

Jak Wam się podoba ? :)

.

.

.

#maszainiedźwiedź #tomeklokomotywa #ksaizkazmagnesami #harperkidspolska #amd #akademiamądregodziecka

#mojewszystko #dzieciństwo #czytamy #czytaniejestfajne #czytambolubię #synekmamusi #eksperyment #kreatywnie 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)