7.8.22

Christopher Willard i Daniel Rechtschaffen, Alfabetoddechy. ABC uważnego oddychaniaChristopher Willard i Daniel Rechtschaffen, Alfabetoddechy. ABC uważnego oddychania 

Wydawnictwo Jedność 


Alfabetoddechy: ABC Uważnego Oddychania to nowa, inspirująca książka. Zaczynając od „Oddechu aligatora”, a kończąc na „Oddech Zzzz”, autorzy — psycholog kliniczny Christopher Willard i edukator uważności Daniel Rechtschaffen — łączą wzorce oddechowe ze zwierzętami i innymi obrazami, aby się zrelaksować. Rechtschaffen poświęca swoją dedykację „Dla wszystkich dzieci, które wymyśliły te oddechy, podczas nauki i zabawy z uważnością”, więc są one szczerze przetestowane.


Niektóre z naszych ulubionych to „Towarzystwo”, gdzie leżysz na owocach i obserwujesz jak miś porusza się w górę i w dol; „Życzliwość”, gdzie oddychasz myśląc o osobie, która jest dla ciebie życzliwa czy „Harmonia”, gdzie siedzisz z drugą osobą i szukacie wspólnego okrutni oddechów”. 

Zauważyliśmy z chłopcami, jak bardzo ujmujące obrazki  ilustratorki Holly Clifton-Brown dodają uroku do książki: Widzimy dziewczynkę wyglądającą na zaciekawioną i uważną, gdy dmucha nad brzuchem swojego misia, a jej uśmiech sugeruje, że on też dobrze się bawi czy mamę tulącą i czytająca książkę synkowi. 


Alfabetoddechy są przeznaczone dla dzieci w wieku 4-8 lat, ale jakaż byłaby przyjemność dla starszego dziecka lub nastolatka, aby odpocząć od stresów i niepokojów, aby przeczytać tę książkę na głos młodszemu rodzeństwu. Przyznaję, że przeszliśmy przez całą sekwencję – czasami trochę nieśmiało, ale ogólnie jesteśmy na tak :)  

.

.

.

A Wam jak się podoba ? :)

.

.

.

.

#alfabetoddechy #czytamdziecku #mamaczyta #bookworm #kidsbookstagram #littlebookworm #dzieciństwo #kochanieprzezczytanie #całapolskaczytadzieciom #jestemmamą #mojewszystko #bookoftheday 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)