13.8.22

Akademia Mądrego Dziecka. Niesamowity spacer. Ocean // Pod ziemią
Akademia Mądrego Dziecka. Niesamowity spacer. 

HarperKids Polska

Okładka twarda 

Ilość stron 10


Za każdym razem Akademia Mądrego Dziecka zachwyca mnie jakością oraz pomysłowością nowych książeczek. 


„Niesamowity spacer” to  seria książeczek przeznaczona dla najmłodszych czytelników. Przepięknie zilustrowana zapozna maluszki z codziennymi czynnościami jak spacer, sen czy zachowania zwierząt. Kontrastowa kolorystyka oraz uproszczona forma ułatwią zapamiętywanie poszczególnych słówek, poprzez skojarzenie ich z otaczającą dzieci rzeczywistością.

 

Książeczka „Ocean” przenosi czytelnika w podwodny świat morski. Pokazuje barwny bal pływających meduz, delfinów, żółwi i koników morskich. Natomiast „Pod ziemią” ukazuje domki oraz zwyczaje zwierzątek żyjących pod powierzchnią ziemi-myszki, króliczki, mrówki i borsuki. 

„Akademia mądrego dziecka. Niesamowity spacer” to wspaniała seria, z przepięknymi i kolorowymi ilustracjami oraz ruchomymi elementami, które wspierają sprawność manualną. Zawiera także krótki tekst, który nie zanudzi młodego czytelnika. Książeczki jak zwykle zostały bardzo solidnie wydane - w twardej oprawie oraz z zaokrąglonymi rogami. Estetyka i bezpieczeństwo idą w parze. Jestem zachwycona również pokryciem brokatem. Książeczki pięknie się błyszczą i są po prostu urocze :)

.

.

.

.

Jak Wam się podobają ? :)

.

.

.

.

.


#harperkidspolska #amd #akademiamądregodziecka

#mojewszystko #dzieciństwo #czytamy #czytaniejestfajne #czytambolubię #synekmamusi #eksperyment #kreatywnie #kreatywniezdzieckiem #czaszdzieckiem #kochanieprzezczytanie #maluszek #całapolskaczytadzieciom #jestemmamą 

#czytamwszędzie #mojewszystko #bookstagrampl #booksbooksbooks 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)