12.8.22

Agnieszka Graclik, Dziki poradnik przetrwaniaAgnieszka Graclik, Dziki poradnik przetrwania 
Wydawnictwo Wilga 


Zastanawiało Was kiedyś, jak to jest, kiedy wszystko dookoła chce cię pożreć? Na każdym kroku śledzi Was przebiegły myśliwy i tylko czeka na moment Waszej nieuwagi… Oj, niełatwo jest być małym i przepysznym!

 

Zwierzęta muszą sobie radzić z niebezpieczeństwami, które nam, ludziom, nie mieszczą się w głowie. Przykładowo: wstajesz rano i idziesz na śniadanie, a tu nagle okazuje się, że to ty będziesz czyimś śniadaniem… Od wieków trwa wyścig między drapieżnikami a ofiarami – aby przeżyć, jedne muszą się okazać sprytniejsze od drugich. Drapieżnik musi polować, a ofiara – skutecznie unikać stania się posiłkiem. Zapraszamy cię do fantastycznego świata podstępu, oszustwa, geniuszu i niepojętej odwagi. Przekonasz się, że zwierzęca pomysłowość nie zna granic, dowiesz się, czy warto udawać ptasią kupę, wyhodować sobie drugą głowę na ogonie i czy opłaca się chodzić wszędzie z kokosem pod pachą. Przedstawimy ci techniki sprawdzone i pewne, nawet jeśli…nieprawdopodobne.


Interesujący poradnik pełen ciekawostek. W środku dodatkowo znajdziecie całe mnóstwo zdjęć :) jak najbardziej polecam! Wydanie godne uwagi. 

.

.

.

.

Lubicie takie książki  ? :)

.

.

.

.

.

.

#poradnik #natura #nature #zwierzęta #dzikiporadnikprzetrwania #dzieciństwo #kochanieprzezczytanie #całapolskaczytadzieciom #jestemmamą #mojewszystko #bookoftheday 

#booksbooksbooks #czytaniejestfajne #nastolatek 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)