28.8.22

Marta Galewska-Kustra - Pucio u lekarza

Marta Galewska-Kustra - Pucio u lekarza 

Nasza Księgarnia 

Okładka twarda 

Ilość stron 28


Jesteśmy ogromnymi fanami Pucia i moi synowie cieszą się z każdej przesyłki z tym uroczym bohaterem. Tym razem Pucio jest chory i wybiera się do lekarza. 


Pucio bardzo źle się czuje. Ma gorączkę, katar, kaszel i boli go głowa. Zupełnie nie ma ochoty na śniadanie ani nawet na zabawę! Wygląda na to, że musi odwiedzić doktor Anię? W gabinecie Pucio dostaje ważne zadanie: uspokoić smoka, który boi się badania. Wywiązuje się z tego znakomicie, a przy okazji sam zostaje zbadany. Teraz wystarczy tylko przyjmować lekarstwa i robić inhalacje. Po kilku dniach dzielny Pucio jest zdrów jak ryba!
Autorka ma genialne i proste pomysły, jak zachęcić dziecko do pójścia do lekarza w bardzo przyjemny i bezstresowy sposób ( zachęcenie przytulanką bardzo mi się spodobało). 


Najnowsze książeczki o Puciu są pełne spokoju, kolorowych stron w jakiś sposób  przebiega wizyta u lekarza. Autorka zamieściła także prosty przepis na wzmacniający odporność koktajl. 


Książka te ma niewielki kartonowy format z zaokrąglonymi rogami i bardzo wygodnie trzyma się je w ręku. Dla fanów to pozycja obowiązkowa, szczególnie jeśli ktoś nie lubi lekarza ;) książeczka ta idealnie nadaje się do oswojenia lęku przed wizytą u lekarza :)

.

.

.

Jak Wam się podoba ? :)

.

.

.

.

#pucio #pucioulekarza #picturebook #readingmylovepoleca #bookpassion #ksiazkidladzieci #czytajzdzieckiem #czytamdziecku #mamaczyta #literaturadladzieci #bookworm #kidsbookstagram #littlebookworm #dzieciństwo #kochanieprzezczytanie #maluszek 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)