27.8.22

Barbara Supeł, Staś Pętelka. Biwak na działce


Barbara Supeł, Staś Pętelka. Biwak na działce  

Zielona Sowa 

Okładka twarda 

Liczba stron 48 


Staś Pętelka to starszy brat Jadzi. Kochamy Jadzię, więc powoli zaczynamy kompletować także i tę serię i to już  nasza czwarta książeczka o przygodach tego uroczego chłopca. 


Tym razem chłopiec wraz z kolegą i jego rodzicami spędzają weekend na działce. Będzie fajnie, ale i nieco strasznie, bo chłopcy przenocują w namiocie… sami. To będzie dla nich czas pełen wyzwań, wrażeń i nowych doświadczeń. Staś z przyjacielem spróbują być odważni i samodzielni, ale czy uda im się pokonać swoje lęki?
Staś Pętelka to sympatyczny chłopiec, który przeżywa wiele sytuacji typowych dla kilkulatków... będzie po raz pierwszy spał w namiocie, jadł śniadanie na trawie czy tez opowiadał straszne historie.  Napisana przyjaznym językiem z całym szeregiem sympatycznych bohaterów. 


Seria o Stasiu przeznaczona jest dla starszych dzieci około 4-5 lat, gdyż tekstu w środku znajduje się sporo. Chociaż z drugiej strony można spokojnie czytać np. po jednym rozdziale tym młodszym maluchom. W każdym razi jest Idealna do samodzielnego czytania ;) polecamy całą serię. 

.

.

.

.

Znacie książki o Stasiu ? :)

.

.

.

.

.

#staśpętelka #staś #zielonasowa #czytamdziecku #mamaczyta #bookworm #kidsbookstagram #littlebookworm #dzieciństwo #kochanieprzezczytanie #całapolskaczytadzieciom #jestemmamą #mojewszystko #bookoftheday 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)