27.8.22

Anita Glowińska, Spacer po mieście. A walk in the city

Anita Glowińska, Spacer po mieście. A walk in the city 

Media Rodzina 


Seria „Akademia Kici Koci” pozwoli maluszkom zrobić pierwszy krok w kierunku zdobywania umiejętności niezbędnych na wstępnym etapie edukacji. Dzieci nie będą mogły się oprzeć, aby uczyć się ze swoimi ulubionymi bohaterami języka angielskiego. 


Tym razem Kicia Kocia i Pacek planują spacer po mieście. Jadą tramwajem, przechodzą przez ulicę, mijają samochody, muzeum, a także fontannę. Spacer kończy się na rynku i jedzeniem lodów. 
najmłodsi czytelnicy odkryją świat wraz ze swoimi ulubionymi bohaterami i nauczą się przydatnych słówek i zwrotów. Idealne połączenie nauki z zabawą. 


Książeczki o Kici Koci to idealny pomysł na prezent. Wydanie jest duże, bardzo solidne, w twardej oprawie, bezpieczne z zaokrąglonymi rogami i z kartonowymi stronami. Dziecko podczas przeglądania nie zrobi sobie krzywdy. W książeczkach znajduje się mnóstwo kolorowych ilustracji. Idealnie nada się do wprowadzania języka angielskiego. Uwielbiamy tę serię :) 

.

.

.

Jak Wam się podoba ? :)

.

.

.

.

#kiciakocia #kiciakociainunuś #pacek #mediarodzina #czaszdzieckiem #czytamy #czytaniejestfajne  #readingmylovepoleca #bookoftheday #kidsbookswelove #dziecisawazne #kochamtoczytam #bookstagrampl #childrensbook #czytamdziecku #readingmylovepoleca 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)