12.8.22

David Benedictus, Powrót do Stumilowego Lasu

David Benedictus, Powrót do Stumilowego Lasu

Znak Emotikon 

Okładka twarda 


Historie AA Milne'a o Puchatku i jego leśnych przyjaciołach są kochane przez pokolenia dzieci i ich rodziców od czasu publikacji Kubusia Puchatka w 1926 roku. Teraz, kilkadziesiąt lat później, David Benedictus kontynuuje to, co Milne przerwał


David Benedictus wniósł do sequela swój własny styl, ale, podobnie jak Disney, okazał wielki szacunek dziedzictwu, które ustanowił Milne. Zaszczepił staromodny nastrój powrotu do stumilowego lasu, zachowując scenerię Anglii z lat 20. XX wieku i po uważnym namyśle zdałam sobie sprawę, że tak naprawdę nie było innego sposobu, aby to zrobić – zarówno czytelnik, jak i mieszkańcy Stumilowego Lasu nie lubią zmian.


Uważam, że David Benedictus wykonał kawał dobrej roboty, podejmując się tak trudnego zadania i stworzył książkę, która będzie tak samo towarzyszem dzisiejszego pokolenia, jak jej poprzedniczka dla tych, którzy są teraz rodzicami i dziadkami. Ilustracje Marka Burgessa, w stylu EH Sheparda, są idealnym dodatkiem do tej uroczej i zabawnej książki. Bardzo polecam :)

.

.

.

Mam tutaj fanów Kubusia Puchatka ? :)

.

.

.

.

#kubuśpuchatek #winniethepooh 

#czytamdziecku #mamaczyta #bookworm #kidsbookstagram #littlebookworm #dzieciństwo #kochanieprzezczytanie #całapolskaczytadzieciom #jestemmamą #mojewszystko #bookoftheday 

#booksbooksbooks #czytaniejestfajne 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)