9.8.22

Agnieszka Niedziałek, Włosing
Agnieszka Niedziałek, Włosing

Buchmann 

Okładka twarda 


WŁOSING to termin wymyślony przez Agnieszkę Niedziałek - włosomaniaczkę, blogerkę i włosową influencerkę, oznacza świadomą pielęgnację włosów. Podstawą włosingu jest znajomość składów kosmetyków i preferencji swoich włosów, by idealnie dobierać produkty i osiągać piękne rezultaty.


Książka Pani Agnieszki to ponad 350 stron wiedzy, same konkrety + tabelki, sekcje ,,problem-rozwiązanie" i ilustracje ułatwiające zrozumienie między innymi techniki suszenia i mycia włosów.


I wiedziałam, że prędzej czy później sięgnę po książkę, chociaż do grupy na FB już oczywiście jestem zapisana. To istna Biblia pielęgnacji włosów. Nie wiem czemu, ale myślałam, że po otworzeniu zobaczę konkretne produkty wcierek, szamponów i olejków 😅🤣 w środku znajduje się bardzo dużo tekstu, wyczerpujących odpowiedzi, ale nie ma właśnie żadnych zdjęć produktów, a wiedza teoretyczna. Po przeczytaniu na pewno odbierzecie sobie odpowiednią pielęgnację dopasowaną do skóry głowy i do Waszych włosów :) świadoma pielęgnacja na pewno zmieni Wasze podejście, ale przede wszystkim pomoże w podstawowych problemach :) 

.

Książka wędruje na półkę, bo na pewno będę do niej powracać :)

.

.

.

.

.

Czytacie poradniki ? :)

.

.

.

.

.

#włosing #włosy #hair #hairstyle #stylwłosów #booklover #bookish #booknerd #bookaddict #bookme #bookshelf #bookaholic #booklove #BookNow #bookphotography #booking 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)