19.8.22

Patricia Geis, Buziaczek, piżamka i hop do spanka!


Patricia Geis, Buziaczek, piżamka i hop do spanka!

Jupijo

Okładka twarda 


Jest to idealna książka do zabawy przed snem i ustalenia rutyny snu. Dudusie to urocze postacie , którymi Twój maluch będzie mógł manipulować, ponieważ ta kartonowa książeczka zawiera wyjmowane postaci. 

 

Każdy Duduś to inne zwierzątko: świnka, królik, kot i miś. każda z nich ma swoje preferencje dotyczące pójścia spać. Najpierw wszystkie postacie muszą umyć zęby i ręce. Wtedy jeden lubi czytać opowiadania, inny wypić szklankę wody itp.

Dzieci mogą bawić się z każdym Dudusiem i pomagać wyjaśniać historię, aż w końcu wszyscy pójdziemy spać. Mały pocałunek i sen to idealny wręcz scenariusz. 


Postaci są urocze, a ilustracje proste i bardzo ładne. Tekst rymowany i wpadający w ucho. Polecam szczególnie, że to bardzo interesująca książka i jest interaktywna, więc może ułatwić ten moment " chodzenia do łóżka” troszkę łatwiej . Idealnie łączy zabawę z nauką :) 

.

.

.

.

.

Jak Wam się podoba ? :)

.

.

.

.

.

#sen #spanie #piżamka #sleeping #czytamdziecku #mamaczyta #bookworm #kidsbookstagram #littlebookworm #dzieciństwo #kochanieprzezczytanie 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)