14.8.22

Akademia Mądrego Dziecka. Moje pierwsze zadania przedszkolaka // Moje pierwsze zwierzęta
Akademia Mądrego Dziecka. Moje pierwsze zadania przedszkolaka  // Moje pierwsze zwierzęta 

HarperKids Polska

Okładka twarda

Liczba stron 10

 

Uwielbiam Akademie Mądrego Dziecka i za każdym razem przebieram nóżkami na wszystkie nowości. 

 

„Moje pierwsze zwierzęta” to kolorowa książeczka z ruchomymi obrazkami zachęcająca małego czytelnika do poznawania świata zwierząt. Każda rozkładówka poświęcona jest innemu ekosystemowi, pokazując między innymi jakie zwierzęta zamieszkują las, a jakie pływają w morzu. Książeczka ma ruchome elementy. „Moje pierwsze zadania przedszkolaka” to kolorowa książeczka z klapkami zachęcająca małego czytelnika do poznawania cyfr, kolorów, kształtów i prostego dodawania. Razem ze zwierzątkami dowiadujemy się jak spakować się do przedszkola, jak miło można spędzić dzień w nim dzień i czego ciekawego można się nauczyć. Na zajęciach plastycznych bohaterowie mieszają farby, dzięki odsłonięciu klapki dowiadują się co powstanie z wymieszania żółtego z niebieskim.

 

Książeczki te na pewno zainteresują  małego odbiorcę. Kolorowe z kartonowymi stronami i w dużym formacie. Dziecko na pewno nie będzie się nudzić. Edukacja na wyciągnięcie ręki :)

.

.

.

.

.

Jak Wam się podoba ? :)

.

.

.

.

.

.

 #harperkidspolska #amd #cyferki ##akademiamądregodziecka

#mojewszystko #dzieciństwo #czytamy #czytaniejestfajne #czytambolubię #synekmamusi #kreatywnie #literki #kreatywniezdzieckiem #czaszdzieckiem #kochanieprzezczytanie #maluszek #całapolskaczytadzieciom #jestemmamą 

#czytamwszędzie #mojewszystko #bookstagrampl #booksbooksbooks 


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)