13.7.22

Katarzyna Kozłowska, Feluś i Gucio świętują
Katarzyna Kozłowska, Feluś i Gucio świętują 

Nasza Księgarnia 


To kolejne spotkanie z Felusiem i Guciem. Tych uroczych bohaterów poznaliśmy już jakiś czas temu i naprawdę bardzo, ale to bardzo często lubimy do nich wracać. Szczególnie Szymek jest wielkim fanem tej serii ;) 


Feluś jest przedszkolakiem, a Gucio to jego miś. W najnowszej książce uczestniczą w rozmaitych uroczystościach, począwszy od pierwszego września, kiedy wracają do przedszkola po wakacjach. To wlasnie początek roku szkolnego jest punktem odniesienia w czasie poznawania kolejnych por roku, miesięcy i świąt: pierwszy dzień jesieni, dzień chłopaka, dzień nauczyciela, święto dyni, wszystkich świętych, święto niepodległości, dzień pluszowego misia, Andrzejki, mikołajki, Boże Narodzenie, Sylwester, Dzień Babci i Dziadka, Walentynki , Dzień Kota, Dzień Kobiet, Światowy Dzień Książki.  
Jakie mamy pory roku? W jakiej kolejności następują po sobie miesiące? Kiedy obchodzimy różne święta? Dziecko uczy się tego wszystkiego dzięki obserwacji zmian zachodzących w przyrodzie oraz przeżywaniu wyjątkowych okazji i świąt. Na samym końcu znajduje się piękne koło czasu. 


Najnowsza część to hit w naszym domu. Bardzo często czytamy. Kolejny już tom utrzymany jest w przyjaznej, lekkiej, zrozumiałej formule. Zawiera również porady dla rodziców i myślę, że pomoże nie tylko dziecku, ale i rodzicowi. Plusem jest kartonowe wydanie, śliczne postaci, kolorowe ilustracje. Wizualnie to przepiękne wydanie. :)

.

.

.

Znacie Felusia i Gucia ? :)

.

.

.

#ksiazka #feluśigucio #felus #przedszkole #naukaczytania #przedszkolak #uczeń #dladzieci #readingmylovepoleca #synekmamusi #kreatywnie #laba #kreatywniezdzieckiem #czaszdzieckiem #maluszek #jestemmamą #naukaczytania #czytanie #święto #czaswolny 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)