14.7.22

Ewa Podleś, Opowiem ci mamo co robią psotne stwory


Ewa Podleś, Opowiem ci mamo co robią psotne stwory 

Nasza Księgarnia 

Okładka twarda 


To już kolejna część z Serii „Opowiem Ci mamo”, która znalazła się na naszej półce i po którą moje dzieciaki bardzo chętnie sięgają. Mamy już co jeździ na dwóch kołach, co robią auta, co robią dorośli,  co robią konie oraz co robią myszy (która stała się naszym ulubieńcem) ;) 


Przedstawiamy wam Chlewusia, miłośnika skarpetek o aromacie sera, którego środowiskiem naturalnym jest bałagan, Ściemkę testującą najnowsze trendy w kłamstewkach, Pasibrzucha wcinającego jedzonko na wszystkie litery alfabetu oraz wielu innych psotników i gamoni. 

Z tej książki dowiecie się też, jak często Błotko (z towarzyszącym jej kłębkiem kurzu) bierze kąpiel, czy państwo Tomoje kiedyś przestaną wyrywać sobie wszystko z rąk, jakie kawały lubi robić Chechełko oraz czy Fochnę da się przytulić. 

Obrazki są bardzo bogate, szczegółowe, ciekawe, kolorowe ilustracje , interesujące historie, mnóstwo humoru, do tego duży kartonowy format i twarda oprawa. 


Przepiękne wydanie, które zainteresuje już dwulatka. Starszemu dziecku zapewni zabawę na wiele godzin ze względu na różne zagadki, labirynty, wyszukiwanie różnic . Można opowiadać o tym co widzimy bez końca. Seria idealna na prezent :) jestem zachwycona tymi uroczymi stworkami :) 

.

.

.

.

.

Znacie serię Opowiem ci mamo ? :)

.

.

.

.

.

#opowiemcimamo

#czytamdziecku #mamaczyta #bookworm #kidsbookstagram #littlebookworm #dzieciństwo #kochanieprzezczytanie #całapolskaczytadzieciom #jestemmamą #mojewszystko #bookoftheday 

#booksbooksbooks 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)