8.7.22

Michael Bond, Paddington wyrusza do miasta

Michael Bond, Paddington wyrusza do miasta 

Znak Emotikon

Okładka twarda 


„Paddington wyrusza do miasta” podobnie jak wszystkie inne z serii Michaela Bonda i Peggy Fortnum, to genialna, pokrzepiająca i pełna śmiechu, wesoła opowieść o przygodach Misia Paddingtona ... i raczej nieprzyjemnym sąsiadem naszego bohatera Panem Curry!


Ta konkretna książka jest pełna humorystycznych opowieści o wyczynach Paddingtona, gdy widzimy go na weselu, grającego w golfa z panem Curry- a następnie składając mu wizytę w szpitalu, a także zatrudniając go jako kelnera. Kto by pomyślał, że Paddington przyklei obrączkę do łapy; pan Curry poślizgnie się na kanapce z marmoladą w środku znaczącego uderzenia w golfa; i poda raczej nieuwzględnione posiłki? Takie rzeczy po prostu przydarzają się temu grzecznemu i kochanemu misiowi o dobrych intencjach! Przeczytaj o wszystkich tych nieszczęściach w najnowszej publikacji. 


Naprawdę uwielbiam książki o Paddingtonie, którym towarzyszą urzekające ilustracje Peggy Fortnum. Zawsze mnie rozśmieszają i jest to dobra książka do czytania na głos dla rodziny lub dla samego siebie. Polecam zarówno dzieciom jak i dorosłym w wieku 7-8+. Książki nie muszą być czytane w określonej kolejności i wszystkie pełnią mniej więcej rolę samodzielną, jak i części serii.

.

.

.

.

Jak Wam się podoba to wydanie ? :)

.

.

.

.

.

#paddington #miś #znakemotikon 

#czytamdziecku #mamaczyta #bookworm #kidsbookstagram #littlebookworm #dzieciństwo #kochanieprzezczytanie #całapolskaczytadzieciom #jestemmamą #mojewszystko #bookoftheday 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)