18.7.22

Anna Salamon, Alicja Krzanik, Roślinkowa Książka


Anna Salamon, Alicja Krzanik, Roślinkowa książka 

Nasza Księgarnia 

Okładka: twarda 

Liczba stron: 40

Wiek 0-6


Jeśli jesteście na etapie nauki i poznawania roślinek z dzieckiem to wydawnictwo nasza księgarnia wychodzi naprzeciw potrzebom. Na rynku pojawiła się Roslinkowa książka. 


„Co to? Przebiśnieg, brzoza, mięta, mak… A to co? Jagoda, łopian, jarzębina, dąb i wiele, wiele innych. Dzięki tej książce poznacie rośliny z lasów, łąk, pól i ogrodów. Zapraszamy na rodzinny spacer przez pory roku. Zabawnym wierszykom towarzyszą teksty i zadania poszerzające wiedzę najmłodszych o kwiatach, drzewach, ziołach i krzewach. Niezwykły zielnik z pięknymi włóczkowymi ilustracjami!”

Bardzo, ale to bardzo pomysłowa publikacja. Każda roślinka i zwierzątko zostało wydziergane na szydełku! Wykonanie wprost fenomenalne, Kolorowe, pobudzające wyobraźnię. Książka zachęci małego czytelnika do różnorodnej aktywności np. do wyszukiwania czy wymyślania historyjek.  Między kolejnymi roślinkami mamy przerywnik w postaci różnorodnych, zabawnych scenek m.in. z babcią i dziadkiem i wpadających w ucho krótkich wierszyków. 


Autorka miała wspaniały pomysł, który sprawi, że każda roślinka zainteresuje małego smyka. Bo to nie tylko poznanie nowych roślinek, ale także wielu słów oraz zachęcanie do ruszania głową, aby wykonać poszczególne zadania. książka ta to świetne połączenie nauki z zabawą, która na pewno nie będzie nudna i szablonowa. zawiera mnóstwo kolorowych ilustracji, twardą, kartonową i bezpieczną oprawę. Serdecznie polecamy również z tej serii Cyferkową oraz Literkową część :) 

.

.

.

Jak Wam się podoba ? :) znacie tę serię ? :)

.

.

.

.

#rośliny #przyroda #kartonówka #czaszdzieckiem #czytamy #czytaniejestfajne  #readingmylovepoleca #bookoftheday #kidsbookswelove #dziecisawazne #kochamtoczytam #bookstagrampl #childrensbook #czytamdziecku 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)