20.7.22

Peter H. Reynolds, Zacznij od kropki

Peter H. Reynolds, Zacznij od kropki 

Wydawnictwo Mamania 


Peter H. Reynolds – obsypywany nagrodami kanadyjski autor i ilustrator książek dla dzieci. W Polsce znany przede wszystkim jako twórca „Kropki”, która zapoczątkowała obchodzenie Międzynarodowego Dnia Kropki – święta kreatywności i odwagi w odkrywaniu talentów.


Jeśli potrafisz zrobić kropkę, jesteś gotowy na twórczą podróż.


 Peter H. Reynolds rozpoczyna ten dziennik z przewodnikiem, dając pozwolenie na narysowanie tylko jednej kropki i podpisanie swojego imienia. Na kolejnych kilku stronach zachęca do czerpania przyjemności z tworzenia dużych kropek, małych kropek, kolorowych kropek, uporządkowanych kropek i kropek różnorodnych.. 


Następnie pojawiają się inne czynności związane z tworzeniem, pokonując perfekcjonizm, rozluźniając się i pozwalając swojej kreatywności płynąć. Przez cały czas Reynolds oferuje ćwiczenia, które łączą uważność z pozostawieniem swojego śladu na stronie. 


Niezależnie od tego, czy jesteś nieśmiałym, początkującym czy doświadczonym artystą ten dziennik jest dla każdego. Więc wyzwól swoją kreatywność ;) 

.

.

.

.

Jak Wam się podobają takie publikacje ? :)

.

.

.

.

.

#kropka #rysowanie #sztuka #artysta #kreatywnamama #naukaizabawa #wychowanieprzezzabawę #sztukadladzieci

#sztukazdzieckiem #pokazsrodek #książkadobranawszystko #czytaniezbliża #małaksiążkawielkiczłowiek #ksiazkaosztuce #czytamy #mamaczyta

#dzieciecabiblioteczka #pokazsrodek 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)