12.7.22

Michael Bond, Paddington przy pracy

Michael Bond, Paddington przy pracy 

Znak Emotikon 


Brownowie z ulgą słyszą, że Paddington wraca do domu z wizyty u ciotki Lucy w Peru. Są tak podekscytowani, że go widzą, że postanawiają pojawić się na statku, aby go zaskoczyć. Niestety Paddington myśli, że ma halucynacje i musi odwiedzić lekarza okrętowego. Obawia się też, że może nie wygrać wyścigu czasu podróży i jak można odkleić łapy! Biedny niedźwiedź wraca do domu na spotkanie z bezdusznym oszustem, który okrada go ze wszystkich oszczędności. To wszystko jest bardzo trudne dla dobrodusznego niedźwiedzia o dobrych intencjach.


Paddington stwierdza, że ​​potrzebuje więcej pieniędzy i dostaje pracę jako asystent w zakładzie fryzjerskim. To zły moment, kiedy właściciel wyskakuje na kawę, gdy nachalny klient nalega, aby Paddington go ostrzygł. Maszynki do strzyżenia włosów i łapy naprawdę nie pasują do siebie! Idzie na pokaz baletowy w szkole Judy i chaos pojawia się, gdy zawodowy tancerz ma kilka problemów z divą, a uczennica, która ma z nim tańczyć, znika. Paddington w najlepszych czasach jest niedźwiadkiem do gry, ale jego decyzja o wkroczeniu i wykonaniu tanecznych hitów jest wynikiem niefortunnego wypadku z rajstopami! Paddington w rajstopach robiący balet to naprawdę zabawna historia.


Nie mogłam się doczekać, żeby zobaczyć, co dzieje się w tej książce ze względu na okładkę. Widok Paddingtona z młotem i wyrazem celu na jego twarzy to interesująca kombinacja.


Biedny Paddington! Zawsze ma dobre intencje!

.

.

.

.

Jak Wam mija poniedziałek ? :)

.

.

.

#paddington #miś #znakemotikon 

#czytamdziecku #mamaczyta #bookworm #kidsbookstagram #littlebookworm #dzieciństwo #kochanieprzezczytanie #całapolskaczytadzieciom #jestemmamą #mojewszystko #bookoftheday 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)