5.7.22

Julia Quinn, Bridgertonowie. Grzesznik nawrócony

Julia Quinn, Bridgertonowie. Grzesznik nawrócony 

Zysk i S-ka 


Każdemu w życiu trafia się punkt zwrotny, nawet jeśli jest niepoprawnym uwodzicielem…

Dla Michaela Stirlinga, najbardziej osławionego londyńskiego hulaki, tym punktem była chwila, kiedy pierwszy raz jego oczy ujrzały Francescę Bridgerton. Po wieloletnim uganianiu się za kobietami i sprytnych uśmieszkach, jakim reagował na kobiety uganiające się za nim, po tym, jak pozwalał się złapać, ale nigdy nie angażował serca w związki, Michael rzucił jedno spojrzenie na Francescę Bridgerton… i zakochał się tak gwałtownie i głęboko, że tylko cudem zachował równowagę. Jednak na jego nieszczęście Francesca miała być panną Bridgerton jeszcze tylko przez trzydzieści sześć godzin, gdyż poznali się na kolacji dla uczczenia jej ślubu z jego kuzynem, który miał wkrótce nastąpić.

Jednak to przeszłość... Teraz Michael jest księciem, a Francesca jest wolna, tyle że wciąż uważa go jedynie za drogiego przyjaciela i powiernika. Michael nie śmie wyznać jej miłości, aż do pewnej niebezpiecznej nocy, kiedy Francesca niewinnie pada mu w ramiona, a namiętność okazuje się silniejsza, niż najgorszy możliwy sekret...


„Grzesznik nawrócony” jest zupełnie inny od poprzednich książek z serii, dzięki czemu jest świeży i nieoczekiwany. Francesca to mądra i cicha kobieta, ale zna swój własny umysł. Nie boi się też łamać zasad, kiedy jej to pasuje i nie łatwo ją zszokować. (Dobrze, ponieważ Michael wielokrotnie ją szokuje). Francesca jest starsza i bardziej doświadczona w tej powieści, dając wgląd w dorosłe życie, z którym jej siostry tak naprawdę nie miały do ​​czynienia. Poznanie jej było przyjemnością i jak wszyscy Bridgertonowie potrafi być dowcipna. 


Michael jest prawie antytezą Franceski, będąc początkowo beztroskim biednym kuzynem, a potem uciekającym na inny kontynent w swoim smutku. Zajęło mu trochę czasu, aby zaakceptować fakt, że ma teraz rolę przeznaczoną dla jego kuzyna. 


nie chcę dzielić się zbyt wieloma innymi informacjami na temat książki, ale jak zwykle w tej serii uwielbiam sceny rodzinne i lekki romans. Nie mogłam odłożyć tej książki i przeczytałam w jedno popołudnie. Zdecydowanie nowy faworyt w całej serii!

Przyjemny i lekki romans. Idealny na lato ;) 

.

.

Znacie Bridgertonów ? :)

.

.

#bridgerton #bridgertonowie #romans 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)