19.7.22

Eoin McLaughlin, Polly Dunbar, Kiedy nie możemy się przytulićEoin McLaughlin, Polly Dunbar, Kiedy nie możemy się przytulić

Wydawnictwo Mamania 

Okłada twarda 


Przytulanie naszych bliskich było drugą naturą przed pandemią. Przytulanie to cudowna i potężna rzecz. Uścisk może cię podnieść, gdy jesteś przygnębiony, pokazać komuś, jak bardzo ci na nim zależy; uścisk można dzielić w chwili radości, strachu, miłości, smutku. Dwa lata temu „wirtualny uścisk” stał się jedynym połączeniem, jakie wielu z nas mogło mieć. Pozostaje jednak pytanie, co możemy zrobić, kiedy nie możemy się przytulić?


„Kiedy nie możemy się przytulić” to kolejny rozdział opowieści Jeża i Żółwia. Są teraz najlepszymi przyjaciółmi i zdesperowani, by dać sobie nawzajem wielkiego przytulasa. Ale teraz nie wolno im się dotykać. W tej przejmującej i wspaniałej książce Sowa ma dla nas wszystkich kilka mądrych rad.

Jeż i Żółw pokazują, że troszczą się o siebie nawzajem. Widzimy, jak machają, całują, śpiewają piosenki, tańczą i piszą listy, no i oczywiście symbol, który dla tak wielu z nas tak wiele znaczy w tym trudnym czasie… malują tęcze.


Przesłanie jest proste, głośne i jasne: chociaż nie mogą się przytulać i dotykać, obaj wiedzą, że są kochani. Jeśli szukasz pięknej, podnoszącej na duchu i wzruszającej książki z pięknymi ilustracjami  o przetrwaniu dystansu społecznego, to jest to właśnie to. Moje dzieciaki uwielbiają tych dwóch bohaterów ;) 

.

.

.

Jak Wam się podoba ? :)

.

.

.

#jeż #żółw #całapolskaczytadzieciom #jestemmamą #mojewszystko #bookoftheday 

#booksbooksbooks #czytaniejestfajne #bookstagram #bookworm #booklover #bookish #booknerd #bookaddict #bookaholic #booklove #BookNow #bookphotography #booking #flatlaypolska #bookporn #booklovers 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)