20.7.22

Angie Hockman, Potyczki w raju

Angie Hockman, Potyczki w raju 

Wydawnictwo Luna 


„Potyczki w raju” to szybka, przyjemna lektura ze wspaniałym tłem i centralną fabułą romansu, w której można się zatracić na kilka godzin, zwłaszcza, jeśli ​​marzysz o wakacjach, nowym związku i przygodzie 😄


Historia koncentruje się na Henley Evans, która między wieczornymi zajęciami, pracą dzienną jako kierownik ds. marketingu w światowej klasy linii wycieczkowej i determinacją, by wspinać się po drabinie korporacyjnej w pracy, prawie nie ma w ciągu dnia czasu dla siebie. iedy zostaje zakwalifikowana do promocji swoich marzeń, wydaje się, że cała jej ciężka praca w końcu się opłaciła – ale najpierw musi faktycznie dostać tę pracę, a to wiąże się z walką łeb w łeb ze swoim wrogiem pracy, Graemem.


Henley jest pracowita i szybko wyciąga pochopne wnioski, czasem ze szkodą dla jej sympatii, ale jest też zdeterminowana, lojalna i oddana, ma dobre intencje i silne poczucie sprawiedliwości. Graeme również jawi się jako ogólnie miły, dojrzały mężczyzna – i jako taki jest o wiele bardziej bliski niż aroganckie, wstrętne i zarozumiałe karykatury męskiego bohatera, które zazwyczaj dominują w romansach.


Być może ważniejsze jest jednak to, że związek Henley i Graeme nie jest jedynym przedmiotem powieści. Chociaż jest to historia romantyczna, Hockman poświęca również wiele uwagi na budowanie relacji Henley z jej siostrą Walsh, która szybko okazuje się najbardziej pokrzepiającym i realistycznym wątkiem fabularnym. stworzyła także silny rdzeń wspierający postacie wokół Henley również w jej miejscu pracy. Może nie są siłą napędową tej powieści, ale wspaniale było widzieć grupę kobiet, które ostatecznie wspierały się nawzajem na każdym kroku, i


„Potyczki w raju” to wypełniona uroczymi, zalotnymi spotkaniami, wspaniałą scenerią i cudownym pięknem opowieść, która oferuje czytelnikom uroczą wycieczkę :) idealna na letni wieczór :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)