15.7.22

Krok po kroku. Wierszyki z puzzlami. Zwierzaki // Mój dzień


Krok po kroku. Wierszyki z puzzlami. Zwierzaki // Mój dzień 

Wydawnictwo Wilga


Seria „Krok po kroku” towarzyszy nam każdego dnia. Chłopcy ją po prostu uwielbiają i domagają się czytania. Dlatego tez w naszym zbiorze znajdują się wszystkie książeczki. Głównymi bohaterami są Staś i Hania, urocze i sympatyczne rodzeństwo. Ilustracje są piękne, kolorowe, zachęcają do ciągłego oglądania. Poruszają wiele tematów jak wizyta u lekarza, robienie siku, sprzątanie, rodzina czy jedzenie. Książki te są dobre na każdą okazję. Ostatnio miały premierę dwie książeczki Mój dzień oraz zwierzaki  :) 

 

W książeczkach tych znajdują się proste rymowanki Io zwierzątkach jak kot, konik czy świnka oraz jak dzieci spędzają dzień - budzą się , jedzą śniadanie, myją zęby, bawią się m.  To świetny sposób na zabawę i edukację w jednym!
Dodatkowo w środku znajdują się cztero elementowe puzzle - po dwie układanki w każdej z książeczek :) maluszki nie tylko mogą słuchać wierszyków, ale właśnie układać puzzle i ćwiczyć sprawność rączek oraz  logiczne myślenie jednocześnie :) 


Uwielbiam te serię za rymowane wierszyki, sympatyczne postaci, kolorowe ilustracje i kartonowe strony. Każdy znajdzie w nich coś dla siebie, bo książeczek z tej serii zostało już wydanych bardzo wiele. A my Mamy wszystkie dostępne na rynku ;) 


.

Wakacje rozpoczęte, dlatego serdecznie zapraszam Was do udziału w akcji POLEĆ NA WAKACJE! To idealny czas, by spędzić go z książką, dlatego rozpoczynamy akcję promującą czytelnictwo podczas lata i spędzania z książką wolnego czasu!


To wakacyjny lot z Wilgą i 9 tygodni książkowych polecanek tematycznych ☺️

➡️ Co tydzień pojawia się kolejną kategoria – tak, by każdy odnalazł coś dla siebie!

➡️ Zapraszam do POLECANIA ulubionych książek Wilgi, dodając hasztag #polećnawakacje). Na najaktywniejszych uczestników czekają PREZENTY ;)

.

#krokpokroku  #wydawnictwowilga 

#czytamdziecku #mamaczyta #bookworm #kidsbookstagram #littlebookworm #dzieciństwo #kochanieprzezczytanie #całapolskaczytadzieciom #jestemmamą #mojewszystko #bookoftheday 

#booksbooksbooks #czytaniejestfajne #flatlaypolska #bookporn #booklovers 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)