28.7.22

Jennifer L. Armentrout, Królestwo ciała i ognia


Jennifer L. Armentrout, Królestwo ciała i ognia

You&YA


Książkę zamówiłam w TaniaKsiazka.pl 


Armentrout zrobiłato ponownie. „królestwo ciała i ognia” jest tak samo zabawne jak poprzedni  tom. Pod pewnymi względami jest nawet lepiej.


Poppy w trakcie tej książki naprawdę do siebie pasuje. Nie tylko odkrywa, kim jest, ale zaczyna wytyczać własną przyszłość i bronić siebie. Wraz z rozwojem jej mocy staje się jeszcze bardziej imponującą bohaterką.


Jej związek z Hawke (aka Casteel) to kolejna atrakcja. Ich charakterystyczne przekomarzanie się, jak również namacalne napięcie seksualne, są kontynuowane w tej książce. Ich związek również się pogłębia, gdy oboje stają się bliżsi fizycznie i emocjonalnie. Podsumowując, związek ma wszystko, czego można chcieć od romansu.


Postaci drugoplanowe są równie przyjemne. Uwielbiam Kierana i jego poczucie humoru, a także to, jak zmusza Poppy do zbadania jej prawdziwych uczuć do Casteela. Jego siostra Netta to kolejna wspaniała silna postać. Mam nadzieję, że dowiemy się o niej więcej w następnej książce.


Pomimo tego, że książka jest mniej napędzana akcją, tempo jest w porządku. Historia nigdy się nie zatrzymuje ani nie wydaje się powolna. Narracja pierwszoosobowa buduje napięcie. 


Niesamowicie wciągająca lektura m. Gwarantuję Wam, że jeśli ją zaczniecie na pewno nie będziecie chcieli jej odłożyć. 


Koniecznie zajrzycie do zakładki nowości w TaniaKsiazka.pl 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)