7.7.22

Chris Chatterton, Usypianki odliczanki. Mały jednorożec

Chris Chatterton, Usypianki odliczanki. Mały jednorożec 

Zielona Sowa

Okładka twarda 


Błyskotka mały jednorożec ma dziesięć minut do pójścia spać, ale to nie przeszkadza jej w pakowaniu się w kilka przygód.


Smoki, włochate trolle, spadające gwiazdy i tęcze — Błyskotka widzi je wszystkie, podczas gdy tata spokojnie odlicza minuty, które jej pozostały.


To urocza i delikatna historia dla twojej rutyny przed snem. W tej nowej formie książeczki planszowej, z grubymi stronami i solidną okładką, jest to idealne rozwiązanie dla małych rączek do chwytania i odkrywania.

Piękne ilustracje z uspokajającymi różowymi odcieniami wprowadzają nastrój, a tekst jest napisany kojącym wierszem, aby pomóc małym główkom przygotować się do wtulenia w poduszkę.


Piękna przygoda na dobranoc dla małych dzieci, „Usypianki odliczanki” to urocza, fantastyczna historia, którą możesz dodać do swojej kolekcji czytania na dobranoc. Krótka, słodka i piękna. A dzięki solidnej konstrukcji możesz przekazać ją dziecku bez obawy o podarte kartki.


Teraz mamy nie lada problem - chłopcy nie mogą się zdecydować, którą lubią bardziej - jednorożca czy dinozaura ;) cudowna! 

.

.

.

Jak Wam się podoba to wydanie z jednorożcem ? :)

.

.

.

.

#usypiankiodliczanki #spanie #sen 

#usypianie #jednorożec #czaszdzieckiem #czytamy #czytaniejestfajne  #readingmylovepoleca #bookoftheday #kidsbookswelove #dziecisawazne #kochamtoczytam 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)