4.7.22

Eoin McLaughlin, Polly Dunbar, Czy mogę się przytulić?


Eoin McLaughlin, Polly Dunbar, Czy mogę się  przytulić? 

Wydawnictwo Mamania 

Okładka twarda 


Książka, którą można czytać od przodu do tyłu lub od tyłu do przodu... Hmmm…. Czy może być coś lepszego?! 😅


„Czy mogę cię przytulić?” to radosna bajka przytulanka, którą można czytać z perspektywy żółwia lub jeża. Obaj szukają przyjaciela, który obdarzyłby ich uczuciem i następuje cudowny moment, kiedy spotykają się w samym środku książki, żeby się uściskać.


Ta zabawna opowieść o przyjaźni i różnicach ożywa dzięki przejmującym, słodkim ilustracjom tych żywych leśnych zwierząt. A dzięki dwóm opowieściom w jednej, dzieci zobaczą obie strony tej uroczej historii! Po przeczytaniu strony Jeża, odwróć książkę i zacznij opowiadać o Żółwiu. 


Na każdej ilustracji są drobne szczegóły, takie jak lepka żurawina i grudki ziemi na plecach żółwia, które można znaleźć w historii Jeża, tworząc zabawną niespodziankę w postaci jajka wielkanocnego podczas powtórnych lektur.


Dzieci pokochają różne wymówki, które każde leśne zwierzę ma, aby tylko nie przytulać żółwia ani jeża, i będą tak podekscytowane, że w końcu się odnajdą! Dzięki zabawnemu, ale słodkiemu językowi i sprytnym ilustracjom, jest idealną opowieścią na dobranoc.


Książka podoba się moim dwóm synom - na każdej stronie nie ma zbyt wiele zdań, więc chociaż wygląda na dość dużą książkę, przykuje uwagę już 1,5 roczniaka. Ilustracje są prześliczne, a książka jest dobrze wykonana, maluch spokojnie może przekładać strony. 


To jest nadal jedna z ulubionych książek moich synków. Egzemplarz kupiłam jakieś 2 lata temu i już znają ja praktycznie na pamięć ;) 

.

.

.

.

A Wam jak się podoba ? :)

.

.

.

.

#czaszdzieckiem #czytamy #czytaniejestfajne  #readingmylovepoleca #bookoftheday #kidsbookswelove #dziecisawazne #kochamtoczytam #bookstagrampl #childrensbook #czytamdziecku 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)