2.7.22

Samochodzik Franek - Wizyta u babci // Wyprawa z dziadkiem// Dbamy o planetę // Podwodny świat


Wizyta u babci // Wyprawa z dziadkiem// Dbamy o planetę // Podwodny świat

Wydawnictwo SBM

Okładka miękka 


Do naszej kolekcji książeczek o samochodziku Franku dołączyły kolejne cztery egzemplarze ;) 


Wszystkie części zaczynają się tak samo:

„Ten mały terenowy samochodzik nazywa się Franek. Jego karoseria jest w wesołym, czerwonym kolorze, a on sam często się uśmiecha i mruga przyjaźnie do innych samochodów.”


W każdej części uczy się ciekawych rzeczy, dba o planetę, jedzie na wieś do babci, wybiera się z dziadkiem na biwak, poznaje nowych przyjaciół, pomaga innym. Tekst jest bardzo prosty i czytelny, ilustracje zachęcające. Cena również jest motywująca. Wszystkie części serii wnoszą coś nowego i uczą ciekawych rzeczy.


W środku oprócz ciekawej historyjki znajdziecie się także quizy, łamigłówki i pytania do przeczytanego tekstu. Samochodzik Franek idealnie nadaje się dla maluszków od trzeciego roku życia. Książka zainteresuje wszystkich lubiących książki, nie tylko chłopców ;) Bardzo lubię te książeczki. I czerpię ogromną przyjemność z ich czytania moim chłopcom ;) 

.

.

.

.

Znacie tę serię ? :)

.

.

.

.

#franek #wydawnictwosbm #czaszdzieckiem #czytamy #czytaniejestfajne  #readingmylovepoleca #bookoftheday #kidsbookswelove #dziecisawazne #kochamtoczytam #bookstagrampl #childrensbook #czytamdziecku 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)