1.9.22

Najlepsze atrakcje dla dzieckaDzisiaj przygotowałam dla Was subiektywny ranking najciekawszych atrakcji dla dziecka. Na świecie mamy tak wiele miejsc do zwiedzenia, ale z tymi najmłodszymi na początek proponuję zerknąć co może znaleźć się ciekawego w Waszej okolicy :)  Jeśli nie macie pomysłu to śmiało korzystajcie ;) 

Bawialnia FlySky

Wejście do bawialni dla dzieci we FlySky w Kielcach przeznaczone jest dla 1 osoby i trwa 2 godziny. Voucher obejmuje możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji dostępnych w tej części parku rozrywki. 

 

Komu podarować wejście do bawialni?

  • Aktywnemu dziecku, które lubi się ruszać
  • Przedszkolakowi z okazji urodzin
  • Każdemu dziecku, które interesuje się sportem, a szczególnie akrobatyką

 

 


Magiczne Ogrody 

Magiczne Ogrody Janowiec to jedyny w Polsce rodzinny park tematyczny, zbudowany na podstawie autorskiej baśni. Odwiedzających zachwyca połączenie pięknego ogrodu z baśniową opowieścią. Przenikanie tych elementów stanowi o unikalności tego miejsca. W parku można się bawić i uczyć.

 


Sabat Krajno 

Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno to jedyny park miniatur w Europie usytuowany na wzgórzu, dzięki czemu znakomicie widać panoramę całego obiektu, połacie Świętokrzyskiego Parku Narodowego oraz Łysicę, która towarzyszy nam podczas spaceru.

 


Jazda Gokartami 

Komu podarować jazdę gokartem w Kielcach?

  • Miłośnikowi wyścigów samochodowych i szybkiej jazdy
  • Nastolatkowi, który marzy o karierze kierowcy wyścigowego
  • Każdemu, kto chciałby poczuć adrenalinę i spróbować swoich sił na torze

Jazda gokartem na największym dwupoziomowym halowym torze kartingowym w Kielcach pozwoli w pełni sprawdzić możliwości gokarta i dostarczy niezapomnianych emocji. Tor liczy aż 4500 m2 powierzchni i 600 m długości. Profesjonalny pomiar czasu z dokładnością do 0,001 sekundy pozwala podkręcić emocje i pobijać kolejne rekordy.

 


 

 Jak Wam się podoba to zestawienie ? :) Buziaki, Paulina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)