23.9.22

Lauren Myracle, Klucz do przeszłości

Lauren Myracle, Klucz do przeszłości 

Wyd. Mamania

Okładka miękka 


Trzecia część trylogii o trzech siostrach, magii i codziennych problemach nastolatek.

Po Nataszy i Darii przychodzi kolej Avy. Trzeciego dnia po jej trzynastych urodzinach nadchodzi jej Dzień Życzeń. Ale kiedy Ava obserwuje konsekwencje życzeń swoich sióstr, nie jest przekonana, czego właściwie powinna sobie życzyć. Jedno jest pewne – wie, że jej zadaniem jest naprawienie tego, co wcześniej poszło nie tak. Ma nadzieję, że uda jej się posklejać rozbitą rodzinę, ale zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że naprawianie przyszłości oznacza konieczność zmiany przeszłości.

Ile będzie ją kosztować podróż, w którą zabierze ją jej życzenie?

.

„Klucz do przeszłości” to magiczna, cudowna, prokrzepiąca i pełna przygód książka oraz wspaniały finał trylogii o trzech siostrach ! 


Naprawdę, osobiście uwielbiam Lauren Myracle i mogłabym czytać jej książki w każdym wieku. Ma tak głęboki głos jako autorka i cieszę się, że żyję w czasach, kiedy mogę cieszyć się jej opowieściami. Są nie tylko zabawne, ale także znaczące i prawdziwe. Jej powieści bardzo mnie uszczęśliwiają. Sprawiają, że żałuję, że nie mam już dwunastu lat. Książki autorki wzbudzają we mnie melancholijną nostalgię za rzeczami, których nie doświadczyłam, ale chciałabym.


Podsumowując to świetna historia o rodzeństwie, bardzo mi się podobała i szczerze mówiąc, chciałabym, aby ta seria była o wiele bardziej popularna niż jest, ponieważ naprawdę na to zasługuje.

.

.

.

.

.

Co tam aktualnie czytacie ? ;)

.

.

.

.

.

#kluczdoprzeszłości #wydawnictwomamania #bookaholic #booklove #BookNow #bookphotography #booking #bookstagrammer #bookporn #booklovers #bookstore #booksofinstagram 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)