27.9.22

Esther Van den Berg, Smoczek Kiki

Esther Van den Berg, Smoczek Kiki

Wyd. Zielona Sowa 

Okładka twarda 


Esther Van den Berg to jedna z naszych ulubionych autorek. Dlatego z ogromnym zainteresowaniem sięgnęliśmy po to cudnie urocze wydanie i jakże słodką świnkę morską Kiki. 


Mami myśli, że Kiki jest za duża na smoczek. Chciałaby, żeby Kiki miała ładne i mocne zęby. Jednak Kiki musi naprawdę dużo gryźć . Czy zęby naprawdę są takie ważne? Kiki odwiedza swoich zwierzęcych przyjaciół, aby zobaczyć, co oni  robią dzięki swoim zębom. I tak przez kolejne stronice odwiedzamy między innymi myszkę, bobra, szczura oraz wiewiórkę. Czy ciekawość sprawi, że Kiki przyzna mamie rację?

Słodka, zachwycająca opowieść o dorastaniu i pożegnaniu się ze smoczkiem. Kiki jest po prostu urocza. Ilustracje bardzo nam się podobały i chłopcy z zaciekawieniem śledzili podróż Kiki, a finał tej historii absolutnie nas usatysfakcjonował.  


Szkoda, że nie mieliśmy tak cudnego wydania, kiedy próbowałam odsmoczkować swoje dzieci ;)

.

.

.

.

Jak Wam się podoba ? :)

.

.

.

.

.

#kiki #smoczek #odsmoczkowanie 

#czytamdziecku #mamaczyta #bookworm #kidsbookstagram #littlebookworm #dzieciństwo #kochanieprzezczytanie #całapolskaczytadzieciom #jestemmamą #mojewszystko #bookoftheday 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)