11.9.22

Sandra Dieckmann, Tajemniczy las


Sandra Dieckmann, Tajemniczy las

Wyd. Słowne Młode 

Okładka twarda 


Oszałamiająca wyszukiwanka, która z pewnością oczaruje każde dziecko.


Napisana i zilustrowana przez Sandrę Dieckmann, publikacja „Tajemniczy las” zabierze Ciebie i Twoje dziecko w cudowną podróż przez przepiękny las. 


Zaczynając o pierwszym brzasku z młodym jelonkiem i jego mamą, spotkasz lisy i motyle, niedźwiedzie i pszczoły, wiewiórki i mnóstwo ptaków – wszystko to, zanim słońce ponownie zajdzie, a księżyc wzejdzie nad drzewami i nocne stworzenia wyjdą pobawić się.
Kochamy tę książkę! Ma piękne ilustracje z, krótką opowieścią na każdej stronie (nawet ja nauczyłam się wielu rzeczy z tej książki!). Interakcja z czytelnikiem na każdej stronie zawiera pytania i sugestie, jak szukać określonych zwierząt itp.


Pełna uroczych ilustracji. Spokojne lektura, idealnie na ukojenie maluchów przez snem. Z pewnością zapewni wiele godzin oglądania, a także doceniania świata przyrody. Gorąco polecam, jeśli Twoje dziecko lubi przyrodę.


Zdecydowanie nada się na prezent. Oszałamiające wydanie do wspólnego oglądania rodziców z dziećmi :)

.

.

.

Jak Wam się podoba ? :)

.

.

.

.


#czytamdziecku #mamaczyta #bookworm #kidsbookstagram #littlebookworm #dzieciństwo #kochanieprzezczytanie #całapolskaczytadzieciom #jestemmamą #mojewszystko #bookoftheday #niedziela 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)