4.9.22

Jessica Courtney-Tickle, Tajemnicza dżungla

Jessica Courtney-Tickle, Tajemnicza dżungla 

Wyd. Słowne Młode


Wspaniała książka do wyszukiwania w świecie przyrody, idealna do dzielenia się z maluchami.


Zapada zmierzch po męczącym dniu w dżungli, a dwa młode orangutany są gotowe do spania. Wkrótce czytelnicy będą również gotowi, gdy koleje stronice przeprowadzą ich przez dzień z życia dżungli świata – od Borneo po Papuę Nową Gwineę, Kostarykę po Brazylię, Madagaskar po Sri Lankę – podziwiając nocne widoki i odkrywając co dzień ma w zanadrzu, zanim zwiniesz się i znów będziesz mógł odpocząć.


Napisana i zilustrowana przez Jessicę Courtney-Tickle, ta rewelacyjnie wydana książka  zabierze czytelników w oszałamiającą podróż po pięknych okolicach.
Piękny prezent dla rodzica i dziecka do wspólnego oglądania. z pewnością zapewnisz godziny przyjemności, a także docenienie świata przyrody. spokojna lektura, idealna na ukojenie maluchów przed snem. 


Młodzi miłośnicy przyrody spotkają wielkie koty i zimorodki, żaby drzewne i żółwie, goryle i lemury i nie tylko. Dzięki faktom, które karmią dociekliwe wyobrażenia, jest to idealna książka do dzielenia się o każdej porze dnia. Oczaruje każdego :)

.

.

.

.

Jak Wam się podoba ? :)

.

.

.

.

.

#tajemniczadżungla #jungle #bookworm #littlebookworm #dzieciństwo #maluszek #jestemmamą #czytamwszędzie #mojewszystko 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)