16.9.22

Daniela Prusse, Susanne Szesny, Dzisiaj, jutro, teraz, zaraz (Dlaczego? Kiedy? Jak? Junior)

Daniela Prusse, Susanne Szesny, Dzisiaj, jutro, teraz, zaraz (Dlaczego? Kiedy? Jak? Junior)

Wyd. Sam 


Poranek, południe, wieczór, dni tygodnia, miesiące i pory roku – za pomocą znanych przykładów z życia codziennego  nawet małe dzieci zrozumieją abstrakcyjne pojęcia czasu.


Co znaczy teraz, a kiedy to zaraz? Jakie są dni tygodnia i miesiące? Co to jest poranek, południe, wieczór? Dzięki żywym codziennym sytuacjom ta książka sprawi, że ​​abstrakcyjne pojęcia czasu staną się zrozumiałe dla dzieci .


Dzieci codziennie odkrywają coś nowego - i mają wiele pytań. Uwielbiam serię „Dlaczego? Kiedy? Jak? junior”, gdyż objaśnia  różnorodne tematy z życia codziennego i świata zainteresowań w sposób odpowiedni do wieku i z wielką dbałością o szczegóły.


Seria jest specjalnie dostosowana do małych rączek i potrzeb najmłodszych. Przejrzyste i pełne miłości obrazki, krótkie, rzeczowe teksty i poręczne klapki, które ilustrują ruchy i dostarczają zaskakujących i zabawnych spostrzeżeń, umożliwiają dzieciom samodzielne zgłębianie tematów. Zabawa odkrywania siebie, pełna miłości realizacja i wysokiej jakości wydanie gwarantują długotrwałą radość z każdej książki.


Piękna publikacja, która wprowadzi nawet najmłodszym bardzo abstrakcyjne pojęcie jakim jest „czas”. Miesiące, dni tygodnia, pory roku, codzienna rutyna...


Ogólnie rzecz biorąc, książki z tej serii mają wiele ciekawych stron z klapkami. Zwykle po otwarciu klapki na stronie coś się zmienia, co sprawia, że ​​książki są ciekawe i urozmaicone. Są zawsze dobrze przemyślane i pięknie zaprojektowane. Myślę, że wiek 2+ jest bardzo  odpowiedni. 

Jak najbardziej pożądana publikacja w domu i w szkole ;) 

.

.

Jak Wam się podoba ? :)

.

.

.

#wydawnictwosam #dlaczegokiedyjakjunior 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)