8.2.22

Steve Brusatte, Absolutni eksperci. DinozaurySteve Brusatte, Absolutni eksperci. Dinozaury 

Wydawnictwo Olesiejuk

Okładka twarda 

Ilość stron 112


National Geographic Kids uwielbia dzielić się informacjami, zdjęciami i prawdziwymi relacjami ekspertów oraz ich miłością do wszystkiego, co dotyczy dinozaurów. Dzięki temu podręcznemu przewodnikowi czytelnicy w każdym wieku dowiedzą się, jak żyły, ewoluowały i co się z nimi stało.


Czy zastanawiałeś się, jak T-Rex używał swoich maleńkich ramion? Czy wiesz, że były tak silne, że mógł podnieść z nimi do 200 kg? Wszyscy znamy niektóre z największych dinozaurów, które chodziły po ziemi, ale jakie były niektóre z tych mniejszych? Czy kiedykolwiek widziałeś drzewo genealogiczne dinozaurów? Ten przewodnik zawiera bardzo interesujące informacje.Ten przewodnik jest niewielkich rozmiarów, ale z pewnością zawiera mnóstwo informacji o tym, jak kopać, polować na skamieliny, jak dinozaury wychowywały swoje młode, dlaczego niektóre były duże, a inne małe, a nawet słowa od badacza National Geographic, Steve'a Brusatte'a . Rodzice i nauczyciele mogą korzystać z tego przewodnika w domu lub w szkole. Niewielki rozmiar sprawia, że ​​świetnie sprawdzi się w podróży na wakacjach. Ostatnie strony zawierają przewodnik po wymowie i listę dodatkowych zasobów dla czytelników, którzy chcą dowiedzieć się więcej o tych niesamowitych stworzeniach, które kiedyś chodziły po ziemi. Musi się znaleźć w Waszej domowej biblioteczce. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)