7.2.22

Alicja Dyrda, Szlaban
Alicja Dyrda, Szlaban

Natuli 

Okładka twarda

Ilość stron 32


Seria „Niegrzeczne Książeczki” to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa.


Antek buduje tor pociągowy. Układa wokół budowle i ustawia samochody. Do późna świetnie się bawi, a następnego dnia… mama nie widzi już długiego Antkowego toru, jedynie bałagan i porozrzucane zabawki. Bardzo się przy tym denerwuje.

Czy to oznacza, że jest niegrzeczna?

Wspaniała książeczka o zachowaniu i emocjach, które nie zawsze są takie jakich oczekujemy. I nie dotyczy to tylko dzieci, ale i rodziców, którym puszczają nerwy i są po prostu niezaopiekowani. Ale koniec końców ważne, że zdać sobie sprawę ze swojego zachowania. 


Na pewno zaopatrzymy się w kolejne książeczki z tej serii.  bohaterowie z krwi i kości, kolorowe ilustracje i taka normalna, uniwersalna historia, z którą każdy z nas miał do czynienia. Zdecydowanie godna uwagi seria, która będzie wsparciem dla rodzica i dziecka. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)