17.2.22

Wydawnictwo Olesiejuk - Naciśnij przycisk, słuchaj i czytaj

Wydawnictwo Olesiejuk - Naciśnij przycisk, słuchaj i czytaj 

Okładka twarda 


Bajek z dźwiękiem nigdy za wiele, więc poszerzyliśmy naszą biblioteczkę o Śpiącą królewnę i Trzy małe świnki od Wydawnictwa Olesiejuk  :) 


„Naciśnij przycisk, słuchaj i czytaj” to 13 klasycznych baśni. Dziecko naciska kolejno sześć dźwiękowych przycisków, co pozwala mu wysłuchać opowieści o Roszpunce, Kopciuszki, Śpiącej królewnie, Czerwonym Kapturku, Królowej Śniegu, Brzydkim kaczątku, Małej syrence, Trzech małych świnkach, Jasiu i Małgosi, Pięknej i bestii, Jasiu i magicznej fasoli, Złotowłosej i trzech misiach. 


Seria „Naciśnij przycisk...” to okazja nie tylko do poznania klasycznych baśni, ale też wzmacniania u dziecka poczucie sprawczości (to ono decyduje, którą część opowieści słucha), a takż kompetencji czytelniczych (słucham, uczę się na pamięć, śledzę samodzielnie tekst). Bajki czytają Robert Michalak i Hanna Kinder-Kiss.
Muszę przyznać, że bardzo spodobała się chłopcom i często sobie je przeglądają i słuchają. Czytanie, ale i słuchanie jest również przyjemnością da mnie. Książki te służą  do odkrywania historii znanych bajek na nowo.  Dźwięk jest doskonale słyszalny.


Krótko mówiąc, publikacje te to doskonała książka dźwiękowa, do której odkrycia zapraszam. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)