1.2.22

Sophie Mort, Czułość. Poradnik pozytywnego egoizmu

Sophie Mort, Czułość. Poradnik pozytywnego egoizmu 

Wielka Litera 

Okładka miękka 

Ilość stron 448 


Czy chcesz uwierzyć w siebie i swoją zdolność bycia zadowolonym z tego, kim jesteś? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to „Czułość. Poradnik pozytywnego egoizmu” jest książką, którą musisz przeczytać.

 

Czy chcesz zrozumieć, jak twoje dzieciństwo wpływa na to, kim jesteś dzisiaj? Jak to wpływa na twoją relację z samym sobą i innymi? W jaki sposób szkoła, zastraszanie, oczekiwania dotyczące płci, a nawet media społecznościowe, z których korzystasz każdego dnia, wpływają na Twoje samopoczucie emocjonalne? Chcesz wiedzieć, czym właściwie są Twoje emocje, skąd się biorą i jak nimi zarządzać, gdy grożą Ci przytłoczenie?


W tym praktycznym i wnikliwym przewodniku dr Soph pomoże Ci zrozumieć, dlaczego wszyscy od czasu do czasu czujemy się niespokojni, zestresowani, niepewni i przygnębieni. Jej trzyetapowa metodologia, wypracowana przez lata doświadczeń we wspieraniu ludzi w dokonywaniu prawdziwych zmian w ich życiu, pomoże Ci zidentyfikować problemy wynikające z przeszłych doświadczeń i bieżących wydarzeń życiowych, spojrzeć na wzorce, złe nawyki i negatywne cykle, które mogą się utrzymywać. utknąłeś, a następnie czerpiesz z ustalonych, sprawdzonych technik terapeutycznych, takich jak uważność, prowadzenie dziennika, współczucie, techniki uziemienia i oddychania oraz techniki relaksacyjne, aby zapewnić zestaw narzędzi do wykorzystania w dowolnym momencie.


Uspokajająca, kompetentna i życzliwa dr Soph oferuje wsparcie osobom, które w dzisiejszych niespokojnych czasach czują się zagubione,. 


Książka została oparta na różnych zasadach psychologii i rozwoju osobowości. Czytałeś kiedyś tak wiele książek o psychologii, ale miałeś trudności ze zrozumieniem zasad lub myślałeś, że nic nie ma sensu?


Cóż, ta książka rozwiązuje każdy problem, z jakim osobiście się zetknęłam. Ta książka bardzo różni się od innych i bardzo mi się podobała i gorąco ją polecam.


W skaczące mamy mniej teorii, a więcej  pod kątem list rzeczy do zrobienia i zadań, które należy wykonać po przeczytaniu. Książka, która sprawi, że przemyślisz działania, które podejmujesz, emocje, które odczuwasz i sposób, w jaki myślisz. Książka pozwoli ci przyznać do rzeczy, których możesz nie mieć do tej pory, a także zakwestionować twoje uczucia, nastroje, działania. Polecam! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)