10.2.22

Jaye Garnett, A kuku! SłowaJaye Garnett, A kuku! Słowa

Wydawnictwo Olesiejuk 

Okładka twarda 

Ilość stron 12 


Klapki nigdy się chyba nam nie znudzą. Dlatego dzisiaj chciałabym Wam pokazać książkę „A kuku! Słowa”. Z tej serii mamy „A kuku! Stuk” i codziennie Szymek ją przegląda.


Poznaj ruchliwe małe miasteczko, gdzie urocze małe zwierzęta pracują, śmieją się i bawią. I przy okazji ucz się nowych słów! Podążaj za Sową, odkrywając pierwsze słowa w ogrodzie, w szkole, w mieście, a nawet na nocnym koncercie. Przeglądaj codziennie zabawne wydarzenia.  To idealna książeczka do poznania pierwszych słów dla każdego dziecka!12 grubych stron z różnymi klapkami, które ułatwiają małym rączkom otwieranie i zamykanie. Klapki doskonale wpływają na umiejętności małej motoryki. Kolorowe i wciągające ilustracje na każdej stronie na pewno zainteresują maluszka. 


W serii dla najmłodszych "A kuku!" znalazły się również publikacje, jak: "A kuku! ZOO", "A kuku! UHU", "A kuku! STUK" czy "A kuku! MUU". Każda z niezwykłych książeczek z cyklu dla maluchów pozwala nauczyć się czegoś nowego, przybliżając pociechom życie mieszkańców lasu, zwierząt w gospodarstwie rolnym czy pracy maszyn, które można spotkać na placu budowy. Kartonowe książeczki z wyrazistymi ilustracjami, to pozycje idealne dla każdego dzieciaczka! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)