14.2.22

Lauren Ace, Chłopcy


Lauren Ace, Chłopcy 

Wydawnictwo Wilga 

Okładka twarda 

Ilość stron 


„Chłopcy” to bardzo wymowna i interesująca książka .

Bardzo chciałam podzielić się tą książka moimi chłopcami. I bardzo ich zaciekawiła, szczególnie fantastyczne ilustracje!


Książka nie ma w sobie prawdziwej „historii”, ale pięknie omawia temat przyjaźni, i gdy chłopcy już dorastają.


„Fabuła” skupia się na czterech chłopcach  - Rey, Nattie, Bobby i Tam, których mamy są przyjaciółkami. Oszałamiające ilustracje pokazują ich przyjaźń, od dzieci po dorosłość i zmiany, jakie te przyjaźnie przechodzą z biegiem czasu.
Wielu z nas w takim czy innym czasie doświadczy tych zmian na własne oczy, więc jestem pewna, że ta książka przemówi do wielu osób. 


Pokazuje również, jak niestety przyjaźnie mogą się rozpadać z wielu różnych powodów, ale także mogą zostać odnowione właśnie wtedy, gdy najbardziej ich potrzebujemy.


Uwielbiam to, że ta książka pokazuje chłopcom w każdym wieku, że dzielenie się uczuciami nie jest niczym złym i że jest w porządku, gdy chłopcy czują się smutni i płaczą. Jest to coś, co czuję bardzo mocno i z pasją i bardzo bym chciała, że taką książką mogę się podzielić z moimi synami. 


Bardzo polecam tę różnorodną książkę. Ma bardzo pozytywne przesłanie o przyjaźni i czuję, że byłaby najdoskonalszym prezentem

.

Powiedziałbym, że najlepiej nadaje się dla dzieci w wieku 4+, choć moi młodsi synowie również byli zafascynowani. W tym wieku książka będzie przyjemna do czytania/słuchania, ale myślę, że nieco starsze dzieci naprawdę odniosą korzyści z jej czytania, ponieważ będą lepiej rozumieć i mogą bardziej odnosić się do różnych postaci.


Bardzo się cieszę, że mamy to szczęście, że mam własny egzemplarz tej wspaniałej lektury. Koniecznie musimy zapoznać się z „Dziewczynami”. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)