12.2.22

Benji Davies, Miś Pracuś pod wodą // Miś Pracuś. Park dinozaurów

Benji Davies, Miś Pracuś pod wodą // Miś Pracuś. Park dinozaurów 

Wydawnictwo Wilga 

Okładka twarda 

Ilość stron 10


Miś Pracuś na dobre zadomowił się w naszej biblioteczce. W dwóch najnowszych częściach przenosimy się pod wodę oraz do parku dinozaurów.  


W pierwszej książeczce Miś Pracuś wyrusza swoją łodzią podwodną na ekscytującą przygodę! Dzięki sprytnym suwakom mali czytelnicy z przyjemnością pomogą mu zejść do oceanu, uniknąć przerażającej ośmiornicy na zatopionym statku i wreszcie odkryć ukryty skarb. 


Podczas wizyty w Parku Dinozaurów Miś Pracuś odkrywa kilka interesujących śladów stop. Dokąd prowadzą i do jakiego dinozaura należą ?  Obydwie książeczki
jak zwykle są bardzo kolorowe, dużo się w nich dzieje. Wydanie jest nieduże, solidne, o grubych i połyskliwych kartonowych stronach. Zaokrąglone rogi są oczywiście bezpieczne. Największą frajdę sprawiają ruchome elementy. 


Ta seria bardzo podoba się moim synkom i często do niej wracają. Niektórych mogą irytować powtórzenia, ale są one bardzo ważne w rozwoju mowy 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)