23.2.22

Keith Negley, Twardziele też czują

Keith Negley, Twardziele też czują 

Wydawnictwo Słowne 

Okładka twarda 

Ilość stron 32 


„Twardziele też czują” to Odważnie zilustrowana książka o tym, jak niektórzy mogą być smutni – ninja, zapaśnicy, rycerze, superbohaterowie, wszyscy. . . nawet tatusiowie mają emocje!


Dzieci pokochają rozpoznawanie ich uczuć na odważnych ilustracjach Keitha Negleya, które towarzyszą zabawnej do czytania na głos narracji. Rodzice mogą radośnie angażować się z dziećmi w beztroską dyskusję o emocjach i ich wpływie na nas wszystkich.
Tak wiele książek dla chłopców w dzisiejszych czasach próbuje powiedzieć chłopcom, że nie muszą być twardzi, że męskość nie jest ważna. Ta książka ma rację! Tak, jesteś twardzielem i zgadnij co? twardziele płaczą, a to ich nie osłabia! Każde z tych zdjęć pokazuje płaczącego twardziela i różne uczucia, które nimi targają, które powodują, że płaczą i jest w porządku, ponieważ uczucia i płacz nie wpływają na poziom testosteronu. Więc śmiało bądź „twardzielem” i płacz, kiedy masz na to ochotę. 


Książkę kończy czytanie tej książki przez dwóch „twardzieli”, chłopca i jego ojca, którzy się kochają. Absolutnie uwielbiam! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)