3.2.22

Michael Bond, Nowe przygody Paddingtona
Michael Bond, Nowe przygody Paddingtona

Wydawnictwo Znak Emotikon

Okładka twarda 

Ilość stron 160  


Opowieść o niedźwiadku, który łamie prawa matematyki i udowadnia, że szczęście to rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli.


Paddington dostał bardzo poważnie wyglądający list. Tuż po jego otrzymaniu miś zaczął się dziwnie zachowywać – po śniadaniu zapomniał nawet poprosić o dokładkę! Zamykał się w swoim pokoju, by godzinami studiować grube encyklopedie. Gdy pewnego wieczoru państwo Brownowie włączyli telewizor, zaniemówili ze zdziwienia. Bo czy to normalne, że niedźwiedź bierze udział w teleturnieju telewizyjnym? I odpowiada na pytania z matematyki?


Ten nowoczesny klasyk to cenna historia. Uwielbiają książki o Paddingtonie, w której osierocony niedźwiedź spotyka rodzinę Brownów i próbuje przystosować się do życia w miejscu, które nie jest najciemniejszym Peru. 


Paddington to postać kultowa i jest to historia, którą cenię z własnego dzieciństwa; wspaniale jest dzielić się nimi z moimi własnymi dziećmi.


Ilustracje są wspaniałe; jasne, bardzo emocjonalne i pełne bogactwa oraz detali. Szczerze mówiąc, czytałabym te książki  nawet wtedy, gdy moje dzieci byłyby niemowlętami. 


Koniecznie musisz się zapoznać z przygodami Paddingtona. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)