22.2.22

Petra Bartikova, Co i jak jedzą zwierzęta ?

Petra Bartikova, Co i jak jedzą zwierzęta ?

Wydawnictwo Olesiejuk 

Okładka twarda 

Ilość stron 28


Uwielbiam książki popularnonaukowe, dzięki którym mogę się dowiedzieć wielu ciekawych faktów na etat zwierząt - tak tez było właśnie z „Co i jak jedzą zwierzęta ? „ :)


Wygląda jak coś pomiędzy bobrem, kaczką i wydrą, a do tego nie ma żołądka. Biedny dziobak! Jak myślisz, co on może jeść ?


Zjada na pewno mniej niż słoń, który w ciągu jednego dnia potrafi zjeść nawet trzysta kilogramów jedzenia. Wyobraź sobie, że tyle ważą trzy nowo narodzone słoniątka. Świat zwierząt jest naprawdę niezwykły. 


Możesz to zbadać dzięki swojej pierwszej ilustrowanej książce o zwierzętach. Dowiesz się, co i jak jedzą zwierzęta - niedźwiedź, dziobak, słoń, pchła, szympans, łoś, koliber, żaba, pingwin, zając oraz pelikan. 


Książka zwiera nie tylko wiele interesujących faktów na temat tego co i jak jedzą zwierzęta, ale również zabawne ilustracje :) wydana w twardym formacie na pewno zainteresuje dzieciaki. jak najbardziej polecam! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)