23.2.22

Dan Zettwoch, Samochody i ich fascynujące silniki


Dan Zettwoch, Samochody i ich fascynujące silniki

Nasza Księgarnia

Okładka twarda 

Ilość stron 128 


Nauka to nie tylko probówki i zestawy do chemii. Duża część nauki polega na zrozumieniu, jak to wszystko działa. Jednym z najbardziej zmieniających życie wynalazków na świecie jest samochód.


Najnowsza cześć z serii Naukomiks o samochodach wykorzystuje interesującą grafikę, aby przybliżyć historię samochodów, mechanikę i przyszłe postępy technologiczne. Konstrukcja samochodów może być dość skomplikowana do zrozumienia, ale ten komiks jest bardzo przyjemny, aby wyjaśnić dokładnie tę kwestię.


Komiksy są bardzo popularne wśród uczniów w wieku podstawowym i na pewno spodoba im się grafika i temat tej książki. W tej publikacji jest tak wiele informacji zabawnych i interesujących, aby dotrzeć do grupy docelowej. 


Dzięki tej naukowej lekturze dzieci i opiekunowie zdobędą fachową wiedzę, dzięki wykresom, diagramom i dwustronicowym rozkładówkom, a także panelom przypominającym komiks. Polecam dla wieku około 7 lat. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)