8.2.22

Świat maluszka - Pieski // Przytulasy ; Maluchy w dżungli - książeczka z okienkami
Świat maluszka - Pieski // Przytulasy ; Maluchy w dżungli - książeczka z okienkami 

Wydawnictwo Olesiejuk 

Okładka twarda 

Ilość stron 12 


Dzisiaj chciałabym Wam pokazać trzy książeczki, które będą doskonałe dla najmłodszych. 


Świat maluszka. Pieski 

Duże i żółte, brązowe i małe, kochamy wszystkie urocze szczenięta. Przedstaw swojemu maleństwu najsłodsze i najmilsze ze wszystkich futrzaków. Niemowlęta pokochają odkrywanie każdej żywej, rymowanej strony wypełnionej zabawnymi szczeniakami wykonującymi sztuczki, przytulającymi się, drzemiącymi i wygłupiającymi się  na podwórku. Obowiązkowa pozycja dla malutkich fanów piesków.


Świat maluszka - Przytulasy 

Podnosząca na duchu książka podkreśla wszystkie rodzaje uścisków używanych do wyrażania uczuć emocjonalnych. Od uścisków niedźwiedzia po ciepłe Przytulasy, dzieci będą cieszyć się widokiem swoich ulubionych zwierząt, takich jak kocięta, żyrafy, małpy i pandy, które okazują sobie wzajemną miłość. Słodkie wprowadzenie dla zwierząt, zarówno niemowlęta, jak i małe dzieci, pokochają, które wzmacniają i zachęcają do miłości i uścisków dla wszystkich.


Maluchy w dżungli 

Przedstaw swojemu maluszkowi dzikie zwierzęta, w tym nosorożce, małpy, aligatory i wiele innych. Grube, wytrzymałe sztywne strony i łatwe do podniesienia masywne klapki są idealnie dopasowane do małych dłoni i palców. Rymowana opowieść uczy niemowląt i małych dzieci wzorców językowych.  Solidne strony są zaprojektowane tak, aby wytrzymać tradycyjne zużycie przez niemowlęta i małe dzieci. Klapki do podnoszenia wzmacniają koordynację ręka-oko i koordynację wzrokowo-ruchową. Przepiękne wydanie! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)