2.2.22

Koloruj i naklejaj - Muminki // Cocomelon


Koloruj i naklejaj - Muminki // Cocomelon 

HarperKids Polska

Oprawa miękka 


„Koloruj i naklejaj” to bardzo interesująca  seria prostych kolorowanek z prostokątnymi naklejkami! Naklejkę przedstawiającą wybraną postać wystarczy przykleić na stronie z obrazkiem do pokolorowania, aby móc w każdej chwili sprawdzić, jakie kolory powinny mieć poszczególne elementy ilustracji. 


Kolorowanie według wzoru pozwala wyćwiczyć spostrzegawczość małego dziecka i jego zdolności manualne, a przy okazji daje ogromną satysfakcję – pokolorowana postać wygląda tak jak w ulubionej kreskówce!

 
Muminki. Koloruj i naklejaj

Okładka miękka 

Objętość: 24 strony

 

Naklejkę przedstawiającą wybraną postać z Doliny Muminków wystarczy przykleić na stronie z obrazkiem do pokolorowania, aby móc w każdej chwili sprawdzić, jakie kolory powinny mieć poszczególne elementy ilustracji.

 

Cocomelon. Koloruj i naklejaj

Oprawa: zeszytowa

Objętość: 24 strony


Prosta kolorowanka z bohaterami serii Cocomelon - najpopularniejszego kanału dla dzieci na YouTube - to znakomita zabawa dla najmłodszych artystów. Cocomelon. Koloruj i naklejaj jest znakomitą propozycją dla maluchów, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kredkami i farbami.


Moje dzieci są zachwycone tymi kolorowankami. Od razu zabrały się do tworzenia dzieł ;) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)