8.7.21

Sharon Rentta, Dzień w Zwierzaczkowie: Wyruszamy pociągami z Kocurkami

Sharon Rentta, Dzień w Zwierzaczkowie: Wyruszamy pociągami z Kocurkami

Wydawnictwo Amber

Okładka twarda 

Ilość stron 40


To już nasza kolejna książka Sharon Rentty, którą bardzo pobiliśmy i która zachwyciła nas zarówno tekstem, jak i ilustracjami. 


Kocurek Pazurek i jego Dziadek uwielbiają pociągi. Ruszaj więc z nimi w podróż pociągami ze Zwierzaczkowa. A jest ich tyle i są tak różne, że aż trudno sobie wyobrazić! Pojedziesz pociągiem Błyskawicą, kolejką górską, kuszetkami, Ekspresem Zebra, tajemniczym Bizonem...

Po drodze wydarzy się mnóstwo nieprzewidzianych przygód. Co będzie, kiedy krowy zechcą zjeść kolację na torach kolejowych? Co, kiedy krokodyl rozłoży się na trzech siedzeniach? A co, kiedy maszynista usiądzie na swoich okularach? A może z Kocurkiem Pazurkiem będziesz miał szansę poprowadzić pociąg? 

Uwielbiamy tę serię o zwierzątkach wykonujących określoną pracę. Tym razem spotykamy  kotka i jego dziadka, którzy ratują dzień jadąc pociągiem nad morze. To świetna seria książek dla małych dzieci, które chcą dowiedzieć się więcej o danej pracy dzięki zabawnej historii. Ta ukazuje  wiele różnych pociągów, miejsc pracy ludzi i stacji kolejowych. Zdjęcia są bardzo zabawne i jest na nich wiele szczegółów do obejrzenia. Świetny wstęp do rozmowy z dzieciakami. 


urocze ilustracje i zaskakująco szczegółowe spojrzenie na podróż koleją - idealna dla wszystkich kochających pociągi maluchów!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)